Höganäs kommuns förtroendevalda

Anna Larsson (M)

Kontaktinformation

Postadress:
Jonstorp
(utsändning)

E-post:
anna.larsson@hoganas.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens arbetsutskott ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens miljöutskott ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnden vice ordförande 2015-01-01 - 2022-12-31