Höganäs kommuns förtroendevalda

Margareta Widell (M)

Kontaktinformation

Postadress:
Viken
(utsändning)

E-post:
margareta.widell@hoganas.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2014-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens kultur- och fritidsutskott ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens miljöutskott ordförande 2015-03-03 - 2022-10-14