Höganäs kommuns förtroendevalda

Olof Suneson (M)

Kontaktinformation

Postadress:
Höganäs
(utsändning)

E-post:
olof.suneson@hoganas.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2014-10-15 - 2022-10-14