Höganäs kommuns förtroendevalda

Gunilla Tengvall (M)

Kontaktinformation

Postadress:
Viken
(utsändning)

E-post:
gunilla.tengvall@hoganas.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
AB Höganäshem suppleant 2019-04-01 - 2023-03-31
Kommunala Pensionärsrådet ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2014-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden ledamot 2015-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31