Höganäs kommuns förtroendevalda

Anna Hedbrant (C)

Kontaktinformation

Postadress:
Höganäs
(utsändning)

E-post:
anna.hedbrant@hoganas.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2019-11-12 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden ledamot 2015-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31