Höganäs kommuns förtroendevalda

Inger Nilsson (V)

Kontaktinformation

Postadress:
Höganäs
(utsändning)

E-post:
inger.v.nilsson@hoganas.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31