Höganäs kommuns förtroendevalda

Lennart Nilsson (S)

Kontaktinformation

Postadress:
Höganäs
(utsändning)

E-post:
lennart.nilsson@hoganas.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Brottsförebyggande rådet (lokalt) ledamot 2011-01-01 - 2023-03-31
Kommunfullmäktige ledamot 2014-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen 2:e vice ordförande 2014-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens arbetsutskott ledamot 2014-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens näringslivsutskott ledamot 2019-09-10 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens planutskott ledamot 2014-12-03 - 2022-10-14