Höganäs kommuns förtroendevalda

Maria Jönsson (Mp)

Kontaktinformation

E-post:
maria.s.jonsson@hoganas.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31