Höganäs kommuns förtroendevalda

Sixten Paulsson (Sd)

Kontaktinformation

Postadress:
Höganäs
(utsändning)

E-post:
sixten.paulsson@hoganas.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden ledamot 2019-09-26 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14