Höganäs kommuns förtroendevalda

Christian Wadsworth (M)

Kontaktinformation

E-post:
christian.wadsworth@hoganas.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14