Höganäs kommuns förtroendevalda

Lina Östergren (M)

Kontaktinformation

E-post:
lina.ostergren@hoganas.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31