Höganäs kommuns förtroendevalda

Pia Lidwall (Kd)

Kontaktinformation

Postadress:
Höganäs
(utsändning)

E-post:
pia.lidwall@hoganas.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31