Höganäs kommuns förtroendevalda

Gabriella Andersson (S)

Kontaktinformation

Postadress:
Lerberget
(utsändning)

E-post:
Gabriella.E.Andersson@hoganas.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2020-02-27 - 2022-10-14
Socialnämnden ersättare 2015-01-01 - 2022-12-31