Höganäs kommuns förtroendevalda

Barbro Stigsdotter (Mp)

Kontaktinformation

Postadress:
Höganäs
(utsändning)

E-post:
barbro.stigsdotter@hoganas.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Höganäs Omsorg AB ledamot 2019-03-31 - 2023-03-30
Kommunfullmäktige ledamot 2014-10-15 - 2022-10-18
Kommunfullmäktiges valberedning ersättare 2014-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden ersättare 2016-09-29 - 2022-12-31