Höganäs kommuns förtroendevalda

Mikael Stjernquist (L)

Kontaktinformation

Postadress:
Höganäs
(utsändning)

E-post:
mikael.stjernquist@hoganas.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14